Konkurs na karnawałowe danie w stylu włoskim


kategoria: konkursy
tagi: kuchnia włoska, Lidl
autor: Joanna Komorowska

Zapraszam Was na konkurs. Szybki i smaczny, w stylu włoskim, moim ulubionym.

Przygotuj ekspresowe danie w stylu włoskim, które mógłbyś podać na karnawałowym przyjęciu. Przyślij przepis i zdjęcie swojej potrawy.

Do wygrania 3 zestawy produktów z linii włoskiej, ufundowane przez Lidl Polska. Zwycięzców konkursu wyłonię wraz z rodziną. Liczy się pomysł, oryginalność i atrakcyjność podania. Nie jest to jednak konkurs fotograficzny, nie oczekujemy profesjonalnych zdjęć, chodzi o udowodnienie, że przepis zrealizowaliście. Dania trójki zwycięzców ugotuję i zaprezentuję wam na blogu, oczywiście z zachowaniem autorstwa zwycięzców. Szczegóły w regulaminie konkursu. Przepisy i zdjęcia wysyłajcie na adres mailowy konkurs@apetyt-na-kuchnie.pl. Na zgłoszenia czekamy od jutra (12 stycznia) do 17 stycznia (włącznie). Powodzenia!

Oferta włoska startuje w Lidlu 18 stycznia – wtedy każdy, kto nie zwyciężył w konkursie, będzie mógł zaopatrzyć się w ulubione produkty włoskie samodzielnie w sklepie i przygotować karnawałową imprezę w stylu włoskim.

Włoski konkurs Lidl

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Apetyt Na Kuchnię, Joanna Komorowska. Fundatorem nagród jest Lidl Polska. 
 2. Konkurs trwa od 12.01.2016 do 17.01.2016.
 3. Konkurs polega na przygotowaniu autorskiego dania, jego sfotografowaniu i podaniu przepisu. Temat: ekspresowe danie w stylu włoskim, które mógłbyś podać na karnawałowym przyjęciu. Zgłoszenia konkursowe (przepis i zdjęcie) należy wysłać na adres mailowy: konkurs@apetyt-na-kuchnie.pl .
 4. Nagrodzone zostaną trzy przepisy. Zwycięzców konkursu wybierają komisyjnie autorzy bloga: Joanna i Rafał Komorowscy. Kryteriami wyboru jest oryginalność i atrakcyjność podania. Nagrodami są 3 zestawy produktów Lidl.
 5. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na blogu i stronie facebookowej bloga w ciągu 3 dni od momentu zakończenia konkursu.
 6. Po ogłoszeniu wyników konkursu czekamy 3 dni na przesłanie danych teleadresowych do wysyłki nagród. Jeśli w tym czasie nie zgłoszą się laureaci, zostaną wybrane kolejne osoby. Wysyłka jest możliwa tylko na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
 7. Każdy zgłaszający może przesłać maksymalnie trzy przepisy, ale tylko jeden z nich może zostać nagrodzony. Zgłaszający musi podpisać się pseudonimem lub imieniem i nazwiskiem, w celu identyfikacji.
 8. Uczestnik Konkursu wysyłając przepis i zdjęcie oświadcza, że jest on jego autorstwa i nie narusza praw autorskich innych osób. Zgłoszony przepis nie może być przekopiowany ze źródeł trzecich: książek, stron internetowych, blogów osób trzecich (można przesyłać przepisy z własnego bloga). Zdjęcia, które będą przysyłane w załączeniu do przepisu, muszą być Waszego autorstwa. Przepisy, które będą kopią innych przepisów, nie wezmą udziału w konkursie.
 9. Uczestnik Konkursu wysyłając przepis i zdjęcie oświadcza, że w razie zwycięstwa zezwala na opublikowanie zwycięskiego przepisu na blogu Apetyt Na Kuchnię. Prawa autorskie do przepisu pozostają po stronie autora przepisu, który udziela jedynie prawa do publikacji na blogu Apetyt Na Kuchnię w ramach realizacji konkursu.
 10. Zastrzegam sobie możliwość przedłużenia konkursu.
 11. Wysłanie zgłoszenia konkursowego oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
comments powered by Disqus