Witajcie w 2018 roku


kategoria: o blogu
autor: Rafał Komorowski

Witajcie w 2018 roku! Aż trudno mi uwierzyć, że to już piąty rok istnienia tego bloga. Czas płynie szybko, coraz szybciej. Osobiście nie jestem entuzjastą postanowień noworocznych, ale jeśli chodzi o bloga, to wspólnie z Joanną podjęliśmy takie postanowienia, zresztą jak co roku. Zeszłoroczne częściowo udało się zrealizować, ☺ więc może i w tym roku uda się dopiąć swego.

Fotografia kuchni Apetytu Na Kuchnię ☺

Początek roku witamy porządkami w otagowaniu przepisów i drobnymi zmianami technicznymi. Zmiany techniczne dotyczą układu strony Kategorie, gdzie na samej górze pojawił się pasek z szybką listą kategorii (klikalną), dopiero po którym następuje dotychczasowa, długa, rozwinięta lista wraz z przepisami należącymi do poszczególnych kategorii. Zrobiło nam się tych kategorii sporo i dotychczasowy układ przestał być wygodny i przejrzysty. Od teraz, jeśli chcecie przejrzeć dostępne kategorie, to możecie to szybko zrobić na samej górze strony i albo kliknąć, żeby przejść do listy przepisów z miniaturkami zdjęć, albo przewinąć poniżej do spisu tekstowego.

Tagi nieco uporządkowaliśmy i dodaliśmy do starszych przepisów trochę tych tagów, które pojawiły się w późniejszym czasie w nowszych przepisach. Najważniejsza jednak nowość to nowy tag dotyczący diety dr Dąbrowskiej. Planujemy opublikować trochę nowych przepisów dotyczących tej diety (o czym niebawem pojawi się osobny tekst), ale na początek dodaliśmy nowy tag do tych starszych przepisów, które do tej diety pasują. Planujemy jeszcze parę innych atrakcji na początek roku…

Smacznego 2018!

Fotografia Kota Leona na stole kuchennym

comments powered by Disqus